NEAFS kaitinamos lazdelės

„NEAFS“ kaitinamos lazdelės yra sukurtos taip, kad būtų suderinama su daugeliu Heat Not Burn prietaisų, kurie šiandien populiarėja visame pasaulyje. NEAFS dar vadinamos kaitinančiomis cigaretėmis sukūrė savo specialų natūralių žolelių ir arbatos lapų mišinį, suteikiantį NEAFS tikrai unikalų ir malonų skonį. Žolelių lapų naudojimas leidžia sukurti įvairesnes skonių rūšis, tokias kaip mojito, mėlynes su mėta, kavos. Ieškantiems tradicinio skonio, mes taip pat turime „Original“ skonių, kurių kiekvienas siūlo tikrovišką sklandų Virdžinijos tabako skonį, be kenksmingų toksinų, kurie išsiskiria uždegant. Išbandykite NEAFS šiandien!

„Neafs“ aktyviai užsiima mažesnės rizikos rūkymo produktų kūrimu ir prekyba. bendrovė sukūrė naujoves, kurios nedegina kaitinamųjų lazdelių, kuriose yra natūralūs ir ne tabako ingredientai, ir siūlo malonią sumažintos rizikos rūkymo patirtį.
Sąvoka „sumažintos rizikos rūkymo patirtį“ reiškia produktus, kurie gali mažiau pakenkti rūkaliams.

Neafs kavos skonio kaitinamos lazdelės

Neafs lazdelės pasižymi grynu tamsios skrudintos kavos aromatu, primenančiu sodraus skonio latte, kuriuo mėgautis gražią saulėtą dieną. Puikus „pasiėmimas“ po ranka! Nepamirštamai sklandi patirtis. „NEAFS“ kava – tai termiškai nesudegančios lazdelės, siūlančios puikų skonį, supakuotą su aukščiausios kokybės arbatos mišiniu, kad būtų nuostabi patirtis, nes jos švelniai kaitinamos.

Neafs mėlynių skonio kaitinamos lazdelės

Saldus ir šiek tiek rūgštus šviežių mėlynių skonis, su gėlių atspalviais. Pasižymi labai aromatingu skoniu ir kvapu, kuris patiks bet kuriam vaisių mėgėjui. Mėgaukitės patogia ir sklandžia gaivių laukų patirtimi visur. Tikrai nepamirštamas skonio nuotykis, primenantis svajojimą. „NEAFS Blueberry“ yra kaitinamosios lazdelės, siūlančios puikų skonį, supakuotą su mūsų aukščiausios kokybės arbatos mišiniu, kad būtų nuostabi patirtis, nes jos švelniai kaitinamos.