Kaitinamosios lazdelės CCOBATO

Kliento CCOBATO kaitinamųjų lazdelių apžvalga.

Tai kaitinamos lazdelės su nulis nikotino, naudojantys arbatos lapus, CCOBATO. Kadangi jis naudoja arbatos lapus, nėra nemalonaus kvapo ar aštrumo, o nikotino yra 0%. Galite mėgautis mėtų ir meliono kvapu, sutraiškydami kapsulę filtro viduje. Manau, kad tai produktas, kurį galima naudoti metantiems rūkyti. Būdamas rūkalius, didžiausias rūpestis buvo savijauta, kai rūkiau, todėl norėčiau tai pristatyti remdamasis tuo. Šios kaitinamos lazdelės, suderinamos su „Iqos“, „Hitaste“, „QOQ“ ir kitais „Heat Not Burn“ prietaisais, išskirtinė kaitinančioji lazdelė yra be nikotino, pjaustomas naudojant arbatos lapus, o ne tabako lapus. Šį kaitinamajį produktą pristato „CCOBATO“, kuriame yra įmontuota kapsulė mentolio, mėlynių, melionų, persikų, kavos ir kitų skonių. Nikotino neturintys CCOBATO lazdelės gaminami pakeičiant tabako lapus į juodosios arbatos lapelius, kuriuose nėra nikotino.

Panašu, kad „CCOBATO Hami Melon“ skonis yra kitoks. Ant pakuotės užrašyta „HAMI MELON“ yra Kinijoje populiari saldžiųjų melionų (Hami melionų) veislė. Meliono skonis yra populiarus tarp VAPE, bet kaip yra su kaitinamųjų žolelių lazdelėmis? Pirmasis įtraukimas buvo kuklus mentolis. Meliono skonis yra labai silpnas. Kai susmulkinau kapsulę, mentolis iškart sustiprėjo ir norėčiau pasakyti, jog meliono skonis yra tikrai juntamas.

Kitas yra „CCOBATO Peach“. Iš pradžių tai taip pat buvo lengvas persikų skonio kuklus mentolis, todėl anksti sutraiškykite kapsules. Galvojau, kad pasirodys purus ir saldus persikų skonis, bet jis buvo šiek tiek sūrus. Tai yra persikų rūšis, šiek tiek panaši į slyvą. Ir slyvos, ir persikai priklauso Rosaceae šeimai, todėl yra tam tikrų panašumų, tačiau jie yra šiek tiek arčiau slyvų. Tačiau kai aš rūkiau du kartus, skonis atslūgo ir pasirodė skanus persikų saldumas.

Labiausiai tikėjausi iš „CCOBATO Coffee“. Maniau, kad tai sukurs tokią atmosferą kaip kavos gėrimas. Vos atidaręs pakelį pajutau kavos kvapą. Kai rūkau, jaučiu kavos skonį nuo pat pradžių. Skonis, kurį galima pavadinti kavos mentoliu, kurio akcentas – mėtinis pojūtis. Skonis panašus į kavinę iš senų gerų laikų. Iššokus kapsulei, pasklido stiprus kavos aromatas. Tai yra skanu. Manau, kad jis turi aukštos kokybės skonį, kuris puikiai tinka poilsiui.

Ar įmanoma mesti rūkyti ir sumažinti nikotino vartojimą naudojant „CCOBATO“ kaitinamasias lazdeles? Jei esate žmogus, mėgstantis mentolio skonį, „CCOBATO“ padės mesti rūkyti ir sumažinti rūkymą. Su „CCOBATO“ galite rasti jums patinkantį skonį, mesti rūkyti arba sumažinti nikotino rūkymą.