Aromatizuojančios Kapsulės

Naujų technologijų pritaikymas yra pagrindinis kvapiųjų kapsulių rinkos veiksnys. Pati skonio kapsulė yra pažangi technologija, pritaikyta kaitinamųjų lazdelių filtrams, kurie savo sudėtyje nenaudoja tabako ar nikotino. Vienas iš naujausių pokyčių skonio kapsulių rinkoje yra hibridinės kapsulės, viename filtre yra dvi kapsulės su vienodais ar dviem skirtingais skoniais. Vartotojas gali kontroliuoti skonio pliūpsnį, kuris suteikia arba bendrą skonį, arba vieną skonį, arba be skonio, atsižvelgiant į vartotojo pasirinkimą.

Skonio variantai, kuriuos gamintojai siūlo skonio kapsules, auga ir šiais laikais yra vis daugiau galimybių. Tai atsižvelgiama į vartotojų poreikius, kurie skatina skonio kapsulių rinką. Dėl naujų produktų paklausos rinkoje, rinkoje atsirado daug naujų skonių.

Tarptautinių kompanijų skonio kapsulių pasiūlymai pritaikė beveik visą naujausią technologinę pažangą. Šios bendrovės taip pat turi platų skonio kapsulių asortimentą su įvairiais skonio pasiūlymais, kad patenkintų didesnę vartotojų bazę. Be to, šie gamintojai nuolat tobulina esamą produktų liniją, kad atitiktų kitų kompanijų pasiūlymus ir vartotojų poreikius.

Mr.Blast skonio kapsulės

Jei esate intensyvių skonio pojūčių žinovas, Mr.Blast click kapsulės yra sukurtos jums! Jie užkariavo Azijos širdis, dabar atėjo laikas Europos rinkai. Tai yra absoliučiai NAUJA! Click kapsulių dėka kiekviena kaitinamoji lazdelė taps unikaliu atradimu. Kiekvienas ras sau tobulą skonį. Naudodamiesi pritvirtinta lazda, skonio kapsulę uždedate ant kandiklio, CLICK ir mėgaukitės mėgstamo skonio esme, kuri tęsiasi nuo pradžios iki pabaigos. Išbandykite juos visus ir įsitikinkite patys !!!

Kvapiosios click kapsulės yra aukščiausios kokybės produktas, kuriuo galima lengvai ir saugiai paskaninti bet kurį produktą. Šį produktą gamina aukščiausios kokybės natūralūs maisto kvapai. Jums tiesiog reikia atidaryti pakuotę, aplikatoriumi išimti click kapsulę įdėti į produktą, kurį norite paskaninti, ir paspausti click kapsulę. Suspaudę kapsulę, galite pajusti pasirinktą produkto aromato skonį.