Unicco

Didelės tabako kompanijos pastaruosius dešimtmečius ieškojo galimybių ir technologijų sveikesniam rūkymui. Buvo kelios idėjos: elektronines cigaretes ir kaitinimo sistemos. Tam tikra prasme šios idėjos viena kitą papildo. Kaitinimo sistemos yra naujausia nerūkymo technologijos rūšis. Prietaisai įkaitina žolelių lazdeles, iki maždaug 250–350 ° C temperatūros (nesudeginant). Šios temperatūros pakanka nikotino ir žolelių skoniui išskirti, tačiau nesudegus galima išvengti daugelio kenksmingų medžiagų įkvėpimo. Kaitinimo prietaisų naudojimas yra daug panašesnis į rūkymo patirtį nei pvz. elektroninės cigaretės, todėl tai gali būti pirmas žingsnis mesti rūkyti. Neseniai FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) pripažino sumažintos rizikos rūkymo tipą, buvo svarbus etapas kuriant Heat Not Burn technologiją. Kartu nereikėtų pamiršti, kad rizika buvo tik sumažinta, bet ne pašalinta.

Toliau sumažinama rizika naudojant alternatyvas be nikotino. Po to, kai Heat Not Burn technologija tapo gana plačiai paplitusi pagrindinėse rinkose, tokiose kaip JAV ir Japonija, atsirado naujos technologijos be nikotino idėja, skirta tiems, kurie nori mesti rūkyti, socialiai rūkantiems ir tiems, kuriems kyla didesnė rizika sveikatai. Be kelių kitų bandymų, žaliosios arbatos pagrindu pagamintos „Ccobato“ kaitinimo lazdelės sulaukė didžiulės sėkmės. Tam yra dvi priežastys: skonių pasirinkimas ir harmoningas skonis, atsirandantis dėl to, kad žalioji arbata kaitinama. Todėl manome, kad žaliosios arbatos pagrindu pagamintos kaitinančios lazdelės atspindi kaitinimo technologijos raidą.

Vystymosi metu paaiškėjo, kad yra netikėtas rezultatas, kurio net nenumatėme. Kadangi „Ccobato“ žolelių lazdelės be nikotino yra pagamintos iš žaliosios arbatos, jose nėra sunkiųjų metalų, todėl jos nenusėda plaučiuose. Būtent tada šis klausimas tapo įdomus, nes pridėjus nikotino druskos į švarias arbatos pagrindo žolelių lazdeles, pagamintas naudojant švarias technologijas, galime sukurti naują, malonų, skanų, nikotino produktą tiems, kurie negali tinkamai atsikratyti priklausomybės nuo nikotino ar net nenori, bet norėtų kuo labiau sumažinti žalingą jų aistros poveikį. Taip gimė „Unicco“ iš „Ccobato“.